آموزش دانلود و نصب ویندوز 11+ ویژگیهای منحصربه فرد ویندوز 11

اگر مطمئن هستید که دستگاه شما با آخرین نسخه ویندوز سازگاری کامل دارد، بد نیست مواردی را که در ادامه بیان میکنیم، بررسی کنید. 4. اگر تمام موارد بالا مطمئن شدید و باز هم با پیغام خطای پسورد مواجه شدید، به خاطر این است که فایلی مورد نظر شما به صورت صحیح دانلود نشده است و چون فایل کامل نیست شما با پیغام خطا مواجه می شوید. با این کار فایل شما اجرا می شود .

فایلهای سیستمی ویندوز به صورت خودکار در فرآیندی مثل آپدیت ویندوز یا نصب شدن نرمافزارها و اپهای یونیورسال ویندوز، تغییر کرده و بروز میشوند اما این به معنی آزادی عمل در دستکاری فایلها نیست چرا که ممکن است چند تغییر کوچک در فایلهای سیستمی، موجب هنگ کردن ویندوز یا حتی بوت نشدن صحیح آن شود. ما به شما نرم افزار IDM را پیشنهاد میکنیم ، این نرم افزار با افزایش سرعت دانلود ، میتواند ، فایل شما را به طور صحیح و سالم دانلود نماید ، این نرم افزار قابلیت ها دیگری از جمله : زمانبندی برای دانلود فایل های شما ، تقسیم پهنای باند برای هر یک از دانلود هایتان و …

تذکر : برای اینکه فایلی را به صورت صحیح دانلود کنید شما باید از یک نرم افزار مدیریت دانلود که از اینجا قابل دریافت است استفاده کنید. 2. هنگام وارد کردن پسورد ممکن است صفحه کلید شما در حالت فارسی باشد، که در این حالت هم پسورد پذیرفته نمی شود، در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود نیز توجه داشته باشید. با ما در ادامه این اموزش هک و امنیت همراه باشید. حتی در حال حاضر نیز هر از گاهی در سایتهای پرسش و پاسخ مثل Quora یا Stack Overflow سوالهای جدیدی درباره ویندوز 95 پرسیده میشود و این میتواند نشانهای باشد دال بر اینکه سیستم عامل قدیمی مایکروسافت هنوز هم در جاهایی مشغول کار است.

اگر از این راه نیز جواب نگرفتید، میتوانید تمام تنظیمات را به حالت پیش فرض برگردانید. فایل هایی که پس از خارج شدن از حالت فشرده به فرمت iso. فایلی را دانلود کردم فرمت فایل ISO یا Bin می باشد با چه نرم افزاری باز می شود ؟ پس از اینکه دانلود فایل Iso پایان یافت، باید این فایل را با استفاده از نرم افزارهای کپی اطلاعات بر روی CD یا DVD (نرمافزارهای مشهوری همانند Nero)، بر روی یک DVD کپی کنید و یا اینکه به طور مستقیم فایل ذخیره شده در هارد سیستم را بر روی دستگا های مجازی همچون VMware نصب کنید.

بر روی OK کلیک کرده تا تنظیمات جدید ذخیره گردند. 1. به منوی استارت رفته و بر روی آیکون تنظیمات کلیک کنید. یا مستقیم در منوی جستجو gpedit.msc را تایپ کرده و بر روی کلید اینتر کلیک کنید. برای این کار در قسمت جستجوی استارت ویندوز، کلمه Run را تایپ کرده و آن را اجرا کنید، عبارت gpedit.msc را در آن نوشته و سپس ok کنید. در صورتی که باز هم با پیغام CRC مواجه شدید، تنها راه دانلود مجدد فایل/قسمت خراب است. برای ترمیم فایل ها نرم افزار Winrar را اجرا نموده، به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود هست را بزنید.

هنگامی که BitLocker را برای رمزنگاری فایلهای سیستمی خود استفاده کنید، از شما درخواست خواهد شد که سیستم خود را ریستارت کنید تا عملیات رمزنگاری صورت گیرد و پس از آن، با هر بار روشن شدن سیستم، از شما درخواست بازگشایی قفل را خواهد کرد؛ به عنوان مثال، درصورتی که روش بازگشایی را وارد کردن یک Password انتخاب کردهاید، از شما وارد کردن پسوورد را درخواست خواهد کرد. تمامی فایل های فشرده ی آپلود شده قابلیت ترمیم را دارا می باشند به این معنی که شما قبل از آنکه فایل را مجدداً دانلود کنید، می توانید شانس خود را برای ترمیم آن فایل نیز امتحان کنید و در صورتی که فایل ترمیم نشد، اقدام به دانلود مجدد آن فایل کنید.

در دو مقاله قبلی که با عنوانهای “ریست کردن رمز عبور ویندوز 10” و “ریست کردن رمز عبور ویندوز 7. 8 . 10 از طریق نرم افزار” در بخش آموزش فعال شد به شما روش بازیابی رمز عبور حساب کاربری ویندوز 10 را توضیح داده ام . گزینه دوم را انتخاب کرده و یک رمز عبور ثابت در هر دو کادر تایپ کنید. ممکن است با انتخاب این گزینه ارور Allow BitLocker without a compatibale TPM نمایش داده شود، برای رفع این ارور به آخر مقاله رجوع کنید. وسط پنجره تنظیمات بر روی فایل Require additional authentication at startup دابل کلیک کرده و سپس Enabled را انتخاب کنید و چک باکس Allow BitLocker without a compatible TPM را فعال نمایید.

با این تفاوت که وقتی سی دی بالا آمد به جای گزینه نصب ویندوز گزینه تعمیر ویندوز را انتخاب کنید. در این حالت، وقتی که میخواهید بیتلاکر را برای یکی از درایوهایتان فعال کنید، سیستم ارور ALLOW BITLOCKER WITHOUT A COMPATIBALE TPM را میدهد که از ادمین کامپیوتر بخواهید این قابلیت را برای حالت بدون TMP فعال کند. وقتی رو Patch یا فایل Setup کلیک میکنم در ویندوز ۷ یا ۸ و ۱۰ هیچ گونه فایلی اجرا نمی شود مشکل از چیست ؟ ویژگی اصلی موجود در Install اندی این است که می توان با توجه به تنظیمات ماشین مجازی برنامه ریزی کرد و سپس ظرفیت و حافظه CPU را دوباره پیکربندی کرد رم.

به ترتیب هر دو را نصب کرده و سپس نرم افزار نسخه اندروید یا iOS آن را برای گوشی خود دانلود کنید. پس از نصب نرم افزار مدیریت دانلود سرعت دانلود شما افزایش یافته و احتمال خرابی فایل ها به حداقل می رسد. این پوشه دربردارنده اطلاعات ثبتشده در ویندوز قبلی شما است. در اینجا رمزگذاری روی فلش و درایو با BitLocker در ویندوز 10 به اتمام رسید، در ادامه به برطرف کردن ارور ALLOW BITLOCKER WITHOUT A COMPATIBALE TPM در هنگام فعال سازی BitLocker ویندوز 10میپردازیم. با ما همراه باشید.

توجه کنید اگر شما فقط یکبار از طریق ویندوز به مودم وایرلس خود متصل شده باشید به سادگی میتوانید رمزی که در ویندوز ذخیره شده است را با CMD یا همان خط فرمان ویندوز بازیابی کنید. در این پنجره نشان میدهد که چه نسخهای از ویندوز روی کامپیوتر شما نصب شده و جدیدترین نسخه فعلی ویندوز چه نسخهای است! این مشکل به این خاطر است که شما تمامی قسمت های فایل مورد نظر را دانلود نکرده اید، در برخی موارد یک فایل حجیم برای دانلود راحت تر به چند قسمت تقسیم شده اند، شما می بایستی تمامی قسمت ها را دانلود کنید تا بتوانید از آن فایل استفاده کنید و در صورتی حتی یکی ار قسمت ها را دانلود نکنید قادر به استفاده از آنها نخواهید بود و با پیغام فوق مواجه می شوید.

3. ممکن است شما به جای تایپ پسورد آن را Copy & Paste کرده باشید، که در این حالت نیز ممکن است پسورد به درستی وارد نشود و بهتر است پسورد را تایپ کنید. این مشکل به این خاطر است که فایل مورد نظر به درستی دانلود نشده است. این مشکل به خاطر دانلود همزمان چندین فایل می باشد، شما باید فایل هایی را که قصد دانلود آنها را دارید تک تک دانلود کنید و پس از دانلود یک فایل به سراغ دانلود فایل بعدی بروید ولی اگر همزمان دانلود چندین فایل را شروع کنید ممکن است با پیغام خطای ۵۰۳ مواجه شوید و همینطور امکان خرابی فایل های دانلود شده افزایش پیدا می کند.

دیدگاهتان را بنویسید