آموزش 15 روش حل مشکل فریز شدن و هنگ کردن ویندوز 11 – انزل وب

پس از انجام کارهای فوق، 3 ایمیل برای شما از سوی این بروکر ارسال می شود. اما نکته اینجا است که پس از گذشت بیش از 2 دهه، عدهای هنوز این سیستم عامل را کنار نگذاشتهاند. استفاده از Google Play ، بازار و … ExpressVPN همچنین میتواند سایتهای پرطرفدار جریان، از جمله Netflix و Hulu و همچنین برنامههای بین المللی را در فروشگاه Google Play رفع انسداد کند. مشتریان با پرداخت میتوانند تمام دستگاههای خود را با پنج اتصال همزمان Hotspot و مجموعه کامل برنامهها پوشش دهند و همچنین میتوانید گزینه SmartVPN را برای استفاده قرار دهید.

تمام ! اپلیکیشن به راحتی نصب می شود ! به خاطر داشته باشید ریست کردن تنظیمات شبکه، در واقع همان بازگشت تمام تنظیمات مربوط به اینترنت به حالت کارخانه است. Installation Asisstant ابزاری برای ارتقا در محل است، اما گاهی اوقات مشکلاتی را در فرآیندهای ارتقا به وجود میآورد.مشکلات مربوط به Installation Assistant اغلب به شبکه ربط دارند و میتوانید با رعایت نکات ذیل این مشکلات را حل کنید:- ابزار را ببندید، کابل شبکه یا دستگاه را با استفاده از آیکن شبکه روی نوار وظیفه قطع کنید. متأسفانه قابلیت ایجاد اکانت لوکال در ویندوز ۱۱ بهصورت پیشفرض حذف شده و کاربران باید برای هر بار ورود به ویندوز از اکانت مایکروسافت خود استفاده کنند.

اگر فایل ISO از ویندوز ۱۱ را با مراجعه به این صفحه در مایکروسافت فایل ISO دریافت یا از سایر وبسایتهای دانلود نرمافزار، دانلود کردهاید، میتوانید با در اختیار داشتن حافظهی فلش یا DVD، درایو نصب و بوتشدنی (Bootable)از ویندوز ۱۱ را بسازید تا بهراحتی اقدام به نصب تمیز یا آپگرید ویندوز ۱۰ روی کامپیوترهای مختلف کنید. این مورد برای بسیاری از کاربران عالی خواهد بود، اما کاربران پیشرفته ممکن است محدود شده باشند. در برخی موارد، ممکن است با وارد کردن IP آدرس گوگل، یک سری مشکلات مربوط به اینترنت حل شود. یکی از دلایل مواجه شدن با مشکل پیدا نکردن وای فای در لپ تاپ و ویندوز مربوط به غیر فعال سازی خودکار سرویس وای فای توسط ویندوز میشود.

شرکت مایکروسافت آپدیتهای ویژهای برای دو ویرایش پرو و اینترپرایز در نظر گرفته است که باعث میشود ویندوز هر بار بهتر از قبل برای صاحبان کسب و تجارت در دسترس باشد. ویندوز 64 بیتی امنیت بیشتری داره ! از رمزگذاری 256 بیتی استفاده میکند و سیاست عدم ثبت گزارش را حفظ میکند. اگر به امنیت دادههای خود اهمیت میدهید، و قصد دارید از خطرات احتمالی هرگونه ویروس، در امان باشید، NordVPN قطعاً یکی از مواردی است که باید به آن توجه کنید. اگر میخواهید Windscribe را امتحان کنید، یک نسخه رایگان دارد (به جای تضمین بازپرداخت پول).

PrivateVPN سیاست سختگیرانه ای برای عدم ورود به سیستم نگهداری دارد. این نرمافزار، نسخهی رایگان دارد ولی برای استفادهی رایگان از آن، باید ایمیل خود را وارد کنید و در خبرنامهی آن عضو شوید. با داشتن بیش از 1600 سرور، مطمئناً اتصال سریع را در جایی که میخواهید پیدا خواهید کرد و مهم نیست که کدام یک را انتخاب کنید، به لطف پشتیبانی کامل P2P از IPVanish قادر به تورنت خواهید بود. این برنامه از رمزگذاری درجه نظامی، سیاست سختگیرانه عدم ورود به سیستم و مسدود کننده تبلیغات و بدافزار داخلی استفاده میکند. سوئیچ kill نیز در دسترس است که به طرز تحسین برانگیزی کار میکند و ارائه دهنده اظهار میکند که از هر نوع ورود به سیستم جلوگیری میکند.

این برای پخش جریانی کافی نیست، اما اگر بخواهید وب سایتها را از حالت انسداد خارج کرده و به طور ایمن مرور کنید، بهترین وی پی ان برای اندروید است. حتما برای شما هم پیش آمده که درصدد اجرای یک برنامه یا یک بازی اندرویدی در داخل ویندوز باشید اما با چگونگی اجرای آن آشنایی کافی نداشته باشید. به داخل بلواستکس برید و اپلیکیشن مدیریت فایل (برای مثال es file explorer pro) رو باز کنید . برخی از ویژگیها احتمالاً فقط برای کاربران iOS جذاب هستند برای مثال پیکربندی OpenVPN سفارشی و تنظیم پروتکلهای ترجیحی برای شبکههای مختلف اما توابع اساسی برای دسترسی به برنامهها و سایتهای مسدود شده نیز بسیار عالی است.

به عنوان مثال سیستم Favorites امکان اتصال به سرورهای متداول را فراهم میکند. با جستجوی لیست سرورها مکانهایی را در بیش از 94 کشور مشاهده خواهید کرد، با توجه به این نکته، Express میتواند تقریباً به هر سرویس جریانی که میخواهید دسترسی داشته باشد از Peacock و Crunchyroll NBC گرفته تا Hulu و iPlayer . بهتر است برای حذف برنامه ها در این قسمت از نرم افزار Your Unistaller کمک بگیرید .

به پوشه ی sdcard برید (در داخل اپلیکیشن) ، پوشه ی Windows رو باز کنید (اخرین گزینه – ممکنه Hidden باشه) ، پوشه ی Bstsharefolder رو باز کنید ، فایل فشرده شده در این قسمت موجود می باشد. در قسمت امنیتی، ارائه دهنده از OpenVPN، IKEv2 و پروتکل سریع WireGuard با رمزگذاری 256AES پشتیبانی میکند. این نرم افزار در آخرین آپدیت خود قابلیت auto headshot را در بازی Free Fire بهبود داده است؛ به همین دلیل یکی از نرم افزارهای محبوب در بین گیمرهای Free Fire محسوب میشود.

در برخی سیستمها به جای فلش از DVD جهت نصب ویندوز استفاده کنید. اپلیکیشنهای اندرویدی از طریق اپاستور آمازون قابل دسترس خواهند بود. مایکروسافت اکنون به کاربران اجازه میدهد که اپلیکیشنهای دستگاههای اندرویدی را مستقیما در رایانه و مانند نرمافزارهای ویندوزی اجرا کنند. Surfshark همچنین در صورت بروز هرگونه خطا، یک سرویس پشتیبانی چت زنده 24/7 را ارائه میدهد و در حقیقت محدودیتهای جزئی آن، روند استفاده از این VPN ویندوز را به یک کار ساده تبدیل میکند. همچنین یک ضمانت 30 روزه برگشت پول با همه اشتراکها را ارائه میدهد.

اگر دلیل اصلی شما برای دریافت یکی از این برنامهها VPN جریان دار است، پس وضعیت شما با یکی دیگر از ارائه دهندگان این لیست بهتر باشد. پس از مدت چند ساعت الی 24 ساعت، ریال موردنظر به حساب شما واریز خواهد شد. اگر میخواهید با بودجهای محدود سرعت بالا داشته باشید، Hotspot Shield یکی از بهترین و ی پی انها برای ویندوز است. ویندوز سرور میتواند کاربرد های متفاوتی داشته باشد. همچنین به 10 مکان سرور محدود میشود.

دیدگاهتان را بنویسید