اطلاعاتی در مورد گاو میش

مشاور املاک منطقه میگوید این گاوداری مشتری دارد به شرط اینکه از قیمت اولیه هم آن را ارزانتر بدهد. شما اگر میخواهید خیلی ترویج اسلام کنید زندگانی حضرت علی را ترویج کنید (شوشتری ـ انه عمل غیر صالح) عرض کنم یکی از قسمتهائی که بنده میخواستم تذکر بدهم مربوط باجرای قانون است در مملکت بالاخره مالکیت تحدید شود در نظر اسلام مالکیت در مورد مستغلات نیز مانند مالکیت اراضی مزروعی است اگر نسبت بقیمت اراضی مزروعی و املاک بزرگ و وسیع آقایان معتقدید که قیمت را مطابق میل مالک باید پرداخت پس چرا راجع بمال الاجاره مستغلات این نظریه اجرا نمیشود و اداره مال الاجاره هر مبلغی که صلاح میداند بمالک مستغل تحمیل میکندن موضوع دیگر موضوع تبعید افراد حزب تودهاست که بنده میخواستم در این مورد صحبت بکنم ما نبایستی روی حب و بغض یا روی ترس و غیر قانونی تلقی کردن یک دستهای بر خلاف قانون با آنها عمل بکنیم امروز با اینکه تمام آنهائی که داد دموکراسی و آزادی میزنند و شاهنشاه مکرر فرمودهاند که من بجز قانون از هیچ چیزی طرفداری نخواهم کرد (صحیح است) چطور پس هیئت دولت راضی میشود که در موارد مخصوصی بر خلاف قانون عمل شود آقایان میدانند بعد از حادثه ۱۵ بهمن حکومت نظامی در تهران اعلام شد چند روز بعد یک جوان آسوری بجرم کشتن مادرش در محکمه و با آنکه معلوم گردید دیوانهاست محکوم باعدام شد و فرمانداری نظامی اعلام کرد که از نظر تسریع در اجرای قوانین در ظرف ۴۸ ساعت قاتل را دستگیر و محاکمه و اعدام کرد (کشاورز صدر ـ این دولت که ملغی کرد) این تذکرات را میخواهم بآقای هیئت بدهم که مواظب جریان باشند.

همه میتوانند این چه نفاق ودوئیتی است ببخشید دوئیت غلط است ولی اصطلاح غلط اگر مشهور شد برای فهم مردم آقای ناظرزاده که اعتراض کردید بمخبرین جراید غلط است اشکالی ندارد معمولا درعین حرف زدن بحرفهای دیگران هم متوجه هستم (ناظرزاده ـ پس مونوپل هم که فرمودید) دیدید عذر خواستم گفتم زبان سعدی باید حرف بزنیم که وضعیت ما باین صورتی درآمدهاست که دنیا ناظرش شدهاست ما بوضعیتی دچار شدهایم که هر وقت میائیم دست بزنیم بمایههای اساسی و اندوختههای تحت الارضی و روی زمین دچار یک تشنجی غیر مرئی و یک دست مرموز میشویم گاهی سقاخانه درست میشود گاهی آدم کشی درست میشود گاهی واشیخا میشود گاهی وا طبیعتا میشود گاهی حمله باین گاهی حمله بآن و باین صورتی میشود که همه ماندهاید این مطالبی را که بنده عرض میکنم نه از نظر مخالفت با دولت است من بهمه آقایان ارادت دارم خصوصیت دارم با هر کس هم که اشنا شدم خدا شاهد است مگر اینکه یک امر برخلاف مصالح مملکت انجام شده باشد این ازشان روزنامه نگار نیست تا تحقق قضائی پیدا نکردهاست که کسی از وظائف اداری و وظائف ملی منحرف نشده کسی حق ندارد بگوید این رجال فاسد ما فسادش در کدام محکمه ثابت شده منشاء است از کجا سر مییزند من بهمه ارادت دارم اما در عین ارادت جناب آقای منصور من نمیتوانم نگویم مملکت ما محتاج باصلاحات است این مردم چشم باین کعبه آمال دوختهاند این مردم اینجا را مرکز قدس و مرآت شهود میدانند آیا چرا نباید کف نفس بکنیم یک جنبش ملی یک ارداه، یک همت یک توکل یک اجرا.

اما شاید عجیبترین دارایی ایران خودرو همان گاوداری است که از مدتی قبل خبرساز شد. اما در هر صورت در مناطق زیادی از این کشور به خصوص مناطق هم مرز با ایران نگهداری می شوند. در علم گیاهان دارویی اروپا از عصاره روغنی بهدستآمده از دانه این گیاه یا بذر گل گاو زبان برای تهیه یک ترکیب جادویی برای بهبود سلامت پوست و مو استفاده میشود. سپس می توانید با استفاده از یک ماشین جوجه کشی تخم ها را به جوجه تبدیل کنید.

البته گوسفندان بی دنبه در این کشور محدود به این دو نژاد نیستند و انواع مختلفی دارند اما معروف ترین و پر جمعیت ترین نژاد ها این موارد هستند. اما اجاره ماهانه این گاوداری چقدر است و این خودروساز ماهانه از این گاوداری چه درآمدی دارد؟ اجاره دامداریهای مشابه در شهرک لبن، ماهی پنج میلیون تا شش میلیون تومان است با ودیعهای کمتر از ۱۰۰ میلیون تومان. حالا به نظر میرسد که ایران خودرو تصمیم گرفته این گاوداری جنجالی را هرچه سریعتر از لیست اموال خود خارج کند و برای همین آن را به مزایده گذاشته است. طول سیکل فحلی طبق نظر مورو (1986) 24-18 روز (21 روز متوسط) گزارش شده است طبق نظر M.fahimuddin (1989) متوسط طول سیکل فحلی 28-21 روز است.

اما یک نکته مهم که ممکن است از آن اطلاع نداشته باشید این است که قیمت گوسفند با وزن بالا کمتر از قیمت گوسفند با وزن پایین است. اما کمی بعد، نمایندگی زیان میدهد و این گاوداری را به جای بدهی خود به ایران خودرو واگذار میکند. البته زیان یکی دو میلیارد تومانی در چنین معاملهای در برابر زیان ۸۵ هزار میلیارد تومانی دو خودروساز بزرگ ایران، رقمی نیست. یعنی مالک اولیه به جای وثیقه سه میلیارد تومانی، وثیقه یک میلیاردی به این شرکت میدهد و ایران خودرو هم نهایتا مجبور میشود این گاوداری را جای آن وثیقه سه میلیارد تومانی بردارد؛ این یعنی زیان مالی ایران خودرو.

او تعداد زیادی خودرو از ایران خودرو خریده و این گاوداری را جای پول خودرو به این خودروساز داده است. بر این اساس قیمت دام بر اساس سن، جنس و توانایی ژنتیکی آن متفاوت است. بنیاسرائیل اگر کار را در همینجا ختم میکردند، زود به نتیجه میرسیدند، ولی بر اثر سؤالهای مکرّر، خودشان کار خود را دشوار نمودند، به موسی گفتند: «از خدا بخواه برای ما روشن کند که این ماده گاو، باید چگونه باشد؟ سپس، تولید شیر گاو، به آرامی کاهش می یابد. تشابه و تفاوت در بین انواع نژاد های ایرانی و افغانی وجود دارد که در مقالات آینده به بررسی این موارد نیز می پردازیم.

برخی ایرانی و برخی از مهاجران افغانستان. اینکه چرا خودروسازان ایرانی به جای تمرکز بر تولید و افزایش کیفیت خودرو، وارد صنعت بیمه و باشگاهداری و ساخت و ساز شدهاند. شش سال است که ایران خودرو این ملک را جای طلب خود برداشته. یعنی این خودروساز زمانی که این گاوداری را جای طلبش برداشته، چند سالی آن را خالی رها کرده و نهایتا یک سال و نیم قبل آن را به فردی اجاره داده.

با قیمتی حدود پنج میلیون تومان اجاره و ودیعهای کمتر از ۱۰۰ میلیون تومان. اگر کسی بخواهد گاوداری با این قیمت بخرد، بعید است از بین این همه واحد خالی، بخواهد این گاوداری را با چنین قیمتی بخرد. اگرچه اهالی میگویند بعید است این گاوداری با این شرایط و قیمت اعلام شده، مشتری داشته باشد و به زودی به فروش برود. وجود چراگاه های وسیع و گسترده در این کشور باعث شده است که امکان دامپروری در بیشتر مناطق برای افراد وجود داشته باشد. این افراد به پرورش خروس ها و جوجه کشی از آن ها می پردازند و با فروش تخم های نطفه دار این پرنده کسب درآمد می کنند.

در مناطق زیادی از این کشور افراد مشغول به دامداری هستند. این گونه ایرادات را در عرف و اصطلاح عامه «ایراد بنی اسرائیلی» گویند که صرفاً از ذات بهانه گیر مایه میگیرد. گوسفندان دنبه دار که بخش بزرگ دام های این کشور را شامل می شوند جزو گوسفندان برتر و اصیل در این کشور می باشند. محل اصلی پراکنش این نژاد گاو در تالش است که البته در بخش های دیگر استان گیلان تا استان اردبیل نیز به صورت پراکنده پرورش داده می شود.

مدتی آن را خالی رها کرده و حالا یک و نیم سال است که آن را اجاره داده. مستاجر میگوید یک و نیم سال دیگر از مدت زمان اجاره مانده است. اما یکی از مدیران شهرک لبن میگوید این مشتری ایرانخودرو این گاوداری را با خودرو تهاتر کرده. اما ایران خودرو ارزش این گاوداری را در مزایده شش میلیارد و ۷۸۰ میلیارد تومان اعلام کرده. با در نظر گرفتن این مورد ما این شرایط را فراهم کرده ایم تا همشهریان عزیز از نظر قیمت دام زنده روز مشکلی نداشته باشند.

نباید که قمر به زحل متصل بود به نظر عداوت ، که هرچه بکارد دیر بروید ، نشو و نما اندک پذیرد. دام های کشور افغانستان از نظر کیفیتی بسیار مورد توجه هستند و نژاد های معروفی را شامل می شوند. اگرنه، ایران خودرو نهایتا مجبور است بعد از چند سال، این ملک حاشیهساز را زیر قیمت اصلی بفروشد. بدلیل تفاوت های کروموزومی تا به حال تولید مثلی صورت نگرفته است. پرورش دام زنده افغانی در راستای تامین نیاز های اولیه کشور در زمینه تولید لبنیات و در ادامه تامین گوشت قرمز صورت می گیرد.

◀️خرید با قیمت روز بدون پرداخت هیچ گونه وجه اضافی بابت قصاب و خرد کردن گوشت و … گوشت گوسفندی کیلویی چند است؟ مهمترین فعالیت شهرک لبن، گاوداری است. این شهرک در نزدیکی قم و آب آن شور است. لبه بشقاب ها ممکن است دندانه دار یا صاف باشد. توجه داشته باشید که اکثر دامداران در این کشور نسبت به نگهداری از این نژاد ها مشغول هستند. گاوهای فریزن هنوز هم وجود دارند اما جدا از نژاد هلشتاین هستند.

دیدگاهتان را بنویسید