حال گوشی اندروید خود را آماده کنید

با ویندوز شروع کنید در باکس جستجو در نوار وظیفه (task bar) ویندوز، عبارت your phone را جستجو کنید. به قسمت جستجو (Search) بروید، تایپ کنید کورتانا (Cortana) و گزینه بگذارید کورتانا به سلام کورتانا واکنش نشان دهد را غیرفعال کنید. Turn Windows features on or off را جستجو کنید و روی اولین نتیجه برای باز کردن اپلیکیشن Windows Features کلیک کنید.۳. نصب و اجرای برنامه و بازی های اندرویدی روی ویندوز 11 به مراتب ساده تر از ویندوز 10 خواهد بود چون در این سیستم عامل به طور پیش فرض قابلیت نصب و اجرای اپلیکیشن های اندروید ارائه شده است.

چنین فراوانی برنامه ها باعث می شود این سیستم عامل به همراه iOS به یکی از محبوب ترین و مورد تقاضای سیستم عامل های تلفن همراه در جهان تبدیل شود. با استفاده از روشهای مختلف هم اندرویدیها و هم IOS را میتوان به میکروفن تبدیل کرد. تغییرات و قابلیتهای ارائه شده در آپدیت 20H1 ویندوز 10 به صورت کامل مشخص نشده است؛ با این حال کاربران این نسخه تعدادی از تغییرات اصلی آن را اعلام کردهاند. روی این فایل ضربه زده و آن را با برنامه Inno Setup Extractor باز کنید.

وقتی وارد این لینک می شوید می توانید انتخاب کنید که دانلود رایگان شبیه ساز بلواستکس در چه نسخه ای باشد ۳۲ بیتی یا ۶۴ بیتی! قدم پنجم: با کلیک راست روی آیکون نوار تسکبار برنامه در کامپیوتر می توانید حالت نمایشگر آینه ای یا نمایشگر اضافی را از قسمت Mode انتخاب کنید. هنگامی که سیستم روشن می شود،۵ UEFI تمام سخت افزار را به گونه ای چک می کند که تبهکاران نتوانند آن را تغییر دهند. مدیران مایکروسافت ماههاست که به رویداد «نسل بعدی ویندوز» اشاره میکنند و از آن به عنوان «نسخه جدید ویندوز» یاد شده است.

ضمنا لپ تاپ و کامپیوتر رومیزی خود را تمیز نگه دارید تا از جمع شدن گرد و خاک بر روی فن ها و بُرد و کاهش سرعت سیستم جلوگیری شود. دکمه Shift را نگه دارید و روی ری استارت ویندوز کلیک کنید. طبق مراحل زیر ویندوز را تعمیر کنید. همانگونه که در طی بررسی دیدید مشخص شد که در شرایط حاضر و بازیهای فعلی در مجموع تفاوت راندمان در بازیها بین ویندوز 10 و ویندوز 11 قابل تشخیص نیست و اکثرا آنقدر ناچیز است که معمولا در بازهی خطا قرار داده میشود. گاهی اوقات به روزرسانیها روی هم انباشته میشوند و ممکن است همین باعث بروز خطا در دانلود یا نصبشان شود.

به طور کلی شبیه ساز های بسیاری منتشر شده اند که تغریباً خروجی یکسانی هم دارند؛ اما در جزئیات و گاهی کیفیتی که ارائه می دهند، با یکدیگر متفاوت هستند. این قابلیت می تواند یک امتیاز با ارزش برای بازیکنان محسوب شود؛ زیرا گاهی ممکن است که به هر دلیلی بعضی از بازی ها کلید های درستی را برای بازیکن تعریف نکنند و از آن جایی که قابلیت ویرایش و شخصی سازی کیبورد در همه ی شبیه ساز ها موجود نیست، بازیکن با یک مشکل جدی رو به رو می شود.

به روز رسانی “v21H1”.، که در غیر این صورت به عنوان ویندوز 10 می 2021 شناخته می شود، تنها یک به روز رسانی جزئی است، اگرچه با توجه به هر سه فایل اشتراکی سیستم و سیستم عامل اصلی، ممکن است مشکلاتی که با استفاده از نسخه های قدیمی ویندوز 10 مانند 2004 و 20H2 استفاده می کنند نیز تحت تاثیر قرار گرفته باشد. بخشی که مربوط به چندرسانهایها و بازیهای کامپیوتری میشود همان قسمتی است که بررسی بهبودها و تفاوتهای آن برای ما در این مقاله مورد توجه قرار خواهد گرفت.مدیر بازاریابی ویندوز، آرون وودمن از مایکروسافت در پستی در سایت شرکت در این خصوص گفته بود که ویندوز 11 بهترین ویندوز برای گیمینگ است و پتانسیل کامل سختافزارِ سیستم شما را با فناوریهایی مانند DirectX12 Ultimate ،DirectStorage و Auto HDR در اختیار قرار میدهد.ویندوز 11 همچنین از استور جدید ویندوز با طراحی جدید و برای دانلود و خرید اپلیکیشنهای مختلف هم برخوردار است که قرار است تجربهی کاربری بهتری را نسبت به استور قدیمی و بعضا غیر قابل تحمل ویندوز ارائه کند و مشکلات قبلی را برطرف کند.

۱٫ برنامه های شخص سوم (third party)، برنامه هایی هستند که برای کار درون سیستم عامل ها نوشته شده، اما به وسیله افراد یا شرکت ها به غیر از تولید کننده سیستم عامل نوشته میشوند. ۲. یا در روشی جایگزین، میتوانید از درون محیط ویندوز ۱۰ به برنامه اینسایدر بپیوندید. بازی F1 2021 از آخرین بهبودهای موتور گرافیکی Ego ساختهی شرکت کدمسترز بهعلاوهی افزونههای ray tracing و DLSS استفاده میکند و بنچمارک داخلی برای مقایسه و ارزیابی تنظیمات گرافیکی دارد. این آزمون برای شبیهسازیِ بازیهای مبتنی بر دایرکت ایکس 11 در نظر گرفته شده و بنابراین روی کارتهای گرافیکی بسیار قدیمی نیز اجرا میشود.

این قابلیت در آینده در ویندوز 10 هم در دسترس قرار خواهد گرفت.- قابلیت دایرکت استورِج برای دسترسی مستقیم زیرسیستم گرافیکی به بخشِ ذخیرهساز سختافزار که فقط برای SSD-های دارای استاندارد NVMe در دسترس خواهد بود و استریم بافتهای گرافیکی در بازیها را به سطحِ جدیدی ارتقا خواهد داد. تست گرافیکی Time Spy صحنههای گرافیکی بسیار سنگین و پرجزئیاتی را تحت دایرکت ایکس 12 اجرا میکند تا کارت گرافیکی را در این حالت به چالش بکشد. برای بررسی راندمان بازیها سعی کردیم طیف متنوعی از بازیهای مختلف با موتورهای گرافیکی متفاوت و رایج را انتخاب کنیم تا نتایج بدست آمده بازهی وسیعتری از بازیها را پوشش دهد و جامعتر باشد.

برنامه از شما می خواهد زبان خود را انتخاب کنید و بارگیری درایورهای مورد نیاز را شروع کنید. تغییر در استفاده از رنگهای استاندارد بدان معنی است که نمادهای برنامه جدید ویندوز 10 در منوی Start بهتر دیده میشوند. دستگاه های موجود در محیط های سازمانی می توانند این به روزرسانی ها را با سرعت کمتری دریافت کنند یا از نقاط عطف پشتیبانی طولانی مدت که فقط به روزرسانی های مهم مانند وصله های امنیتی را در طول عمر ده ساله خود با پشتیبانی گسترده دریافت می کنند ، استفاده کنند. مایکروسافت میگوید بهینهسازی را از قلبِ ویندوز آغاز کرده و به همین علت هم برخی وظایف در ویندوز 11 اجرای بهتری دارند.

ویندوز 11 قرار است علاوه بر امکانات جدیدی که از یک سیستم عامل رایانهای مدرن انتظار داریم، مزیتهایی هم در کارکردهای مختلف نسبت به ویندوز 10 داشته باشد. دقت کنید بعد از حذف نرم افزارها، فایلهای اضافی از آنها هنوز هم روی سیستم و رجیستری باقی می مانند بنابراین توصیه می کنیم برای حذف از روش 9 کمک بگیرید. با لاگین کردن مجدد به ویندوز، خواهید دید که واترمارک ویندوز اینسایدر به طور کامل از روی دسکتاپ حذف شده است. در نتیجهی اضافه شدنِ اطلاعات HDR به بازی، شاهد طیف وسیعتری از گسترهی دادههای روشنایی و رنگ خواهیم بود که به تصاویر شفافتر و زندهتر منتهی خواهد شد.

با همگام سازی، شما میتوانید این تنظیمات را بر روی کورتانای ویندوز 10 انجام داده و نتیجهی آن را بر روی گوشیتان نیز مشاهده کنید. در مرحله بعد دو گزینه جهت دریافت فایلهای نصب بر روی دو حافظهی مجزا را مشاهده میکنید. گزینهی نخست (USB flash drive) جهت دریافت فایل نصبی مناسب برای اجرا بر روی فلش درایو به صورت بوتیبل (Bootable) و گزینه دوم نیز جهت دریافت و ذخیره فایل نصب ویندوز بر روی حافظه سیستم است. 2. در مرحله دوم تلفن خود را با استفاده از کابل USB به کامپیوتر خود وصل کنید. ابتدا باید فایل موردنیاز را دانلود کرده و از حالت فشرده خارج کنید.

روبرو شدهاید. در این صورت باید هرچه سریعتر برای اکتیو کردن ویندوز ۱۰ اقدام نمایید. البته در کل در تعریف بد سکتور ما سه نوع بدسکتور داریم که می توانید به مقاله بدسکتور چیست و چگونه تعمیر میشود مراجعه نمایید.همۀ اینها بسیار فنی هستند، اما نگران نباشید: شما لازم نیست ورودی و خروجیها را درک کنید و نیازی نیست چگونگی عمل آنها را متوجه شوید و یا نحوۀ کار کردن آنها را بدانید. این امتیاز با امتیاز سختافزار مشابه و میانگین بدست آمده از آنها در پایگاه دادهی شرکت سازنده قابل مقایسه و اعتبارسنجی است. در حالی که تنها 8.1٪ از پاسخ دهندگان نگرش شدید منفی نسبت به سیستم عامل ابراز کردند.

استفاده از این بخش آسان است و میتوانید حسابهای کاربری محلی (لوکال) و نیز حسابهای کاربری مایکروسافت را که در سیستم عاملهای قبلی Windows Live ID نامیده میشد مدیریت کنید. در این قسمت، دو نوع از متداولترین انواع حسابهای کاربری را که در دسترس کاربران ویندوز قرار دارد بررسی میکنیم. همچنین برای یکسان بودن شرایط اجرا، از همان درایوری که روی ویندوز 10 نصب بوده روی ویندوز 11 نیز برای بنچمارکها استفاده کردهایم. در همان پنجره Preview builds، بر روی دکمه Check now کلیک کنید. آیکون بعدی، همان مرورگر اینترنتی معروف مایکروسافت است.

دیدگاهتان را بنویسید