R روی کیبورد خود استفاده کنید

در اینجا نحوهی اجرای بازی روی ویندوز 11 به میزان بسیار اندکی بهتر از ویندوز 10 بود که میتوان آن را یا به حساب بهینه بودن زیرسیستم گرافیکی ویندوز 11 و یا استفادهی بهتر از توان پردازنده با زمانبندی بهترِ رشتههای پردازشی گذاشت. و تمام نرم افزار های مربوط به سیستم عامل اندروید را در ویندوز و یا مکینتاش اجرا کنید. ابزار Startup Repair در سیستم عامل ویندوز ۷، ۸ و ۱۰ قابل استفاده است.

نسخهی اپ ویندوز OneNote شامل ویندوز 10 نیز میشود. انتظار میرود که مایکروسافت نسخهی جدید ویندوز را با تغییرات قابل توجهی در رابط کاربری و همچنین تغییرات اساسی در «ویندوز استور» عرضه کند. پشتیبانی از نسخهی اصلی و ابتدایی ویندوز ۱۰ در تاریخ ۲۲ مهر ۱۳۹۹ به اتمام رسیده است. گزینه نخست جهت بهروز رسانی ویندوز فعلی و گزینه دوم برای دریافت فایل جداگانه نصب ویندوز ۱۰ است. این تمها تباین رنگیِ بالایی برای متن و تصاویر دارند و آنها را متمایزتر ساخته و تشخیص آنها را راحتتر میکنند. High Contrast Themes (تمهای با تباین بالا) – تمهایی هستند که باعث میشوند متون روی صفحه نمایش راحتتر دیده شوند.

نمای تمام صفحه، منوی شروع را با نسبت مناسب و به طور افقی در کل صفحه نمایش مرتب میکند. نکتهای که وجود دارد آن است که بسیاری از وبکمهای لپتاپهای موجود در بازار، کیفیت خوبی ندارند و برای تدریس حرفهای مناسب نیستند. اینگونه حسابهای کاربری جزییات بیامشتری دارند و برای استفاده در یک شرکت یا سازمان مناسب هستند که موضوع بحث این آموزش نیستند. زبانهی Privacy در پنل Settings (تصویر زیر) به شما اجازه میدهد تا به هنگام اجرای کارهای روزمره بر روی کامپیوتر یا دستگاه خود، میزان مهم بودن (یا به عبارت دیگر محرمانه بودن) بخشهای مختلف سیستم را مدیریت کنید.

مثلا مدیریت حافظه در ویندوز جدید بهتر کار میکند و اولویتبندی اپلیکیشنها و پروسههای پردازشی مهم بهتر انجام میشود. مدیران مایکروسافت ماههاست که به رویداد «نسل بعدی ویندوز» اشاره میکنند و از آن به عنوان «نسخه جدید ویندوز» یاد شده است. همچنین میتوانید از قسمت Personalization (شخصیسازی) یک عکس جدید یا یک اسلایدشو (slideshow) را به عنوان پس زمینه انتخاب کرده و بر روی دسکتاپ قرار دهید. دستگاه های موجود در محیط های سازمانی می توانند این به روزرسانی ها را با سرعت کمتری دریافت کنند یا از نقاط عطف پشتیبانی طولانی مدت که فقط به روزرسانی های مهم مانند وصله های امنیتی را در طول عمر ده ساله خود با پشتیبانی گسترده دریافت می کنند ، استفاده کنند.

حتی اگر توان اجرای پردازنده به وظیفهی سنگینی اختصاص پیدا کند، باز هم برنامهها خواهند توانست به سرعت بارگذاری و اجرا شوند. اگر دستگاهتان یک هارد درایو 32 گیگابایتی دارد راهی وجود ندارد که بتوانید برای این ورژن فضا خالی کنید. در کنار لوگوی ویندوز، Cortana Box (کورتانا باکس) ابتدایی قرار دارد که در این بخش میتوانید سوال یا عبارتی را تایپ کنید تا کورتانا به جستجوی آن بپردازد یا اینکه میتوانید با استفاده از آیکون میکروفون و صدای خودتان از کورتانا سوال بپرسید. Select (انتخاب کردن): اگر میخواهید آیتمی را بر روی دسکتاپ انتخاب کنید، سعی کنید این کار را با نوک انگشت خود انجام دهید زیرا ممکن است سطح انگشتتان بزرگ باشد (مگر اینکه دستان کوچکی داشته باشید).

نکته مهم دیگر تعداد کانکشنهای همزمان است، در صورتی که یک کانکشن شبکه وایرلس Ad-Hoc ایجاد کردید برای اتصال بعدی باید ارتباط فعلی را قطع کنید، در غیر این صورت ارتباط بطور خود به خود حذف میشود. راهی برای برطرف کردن این مشکل وجود داره؟ این مشکل را میتوانید با اطمینان از اینکه درایورهایتان به روز است حل کنید که درایورهایتان با به روزرسانی جدید در تقلا نباشند. اما آیفون و iOS 1 با اینکه کارایی محدودی داشتند با این حال توانستند ویژگی ها و قابلیت های سیستم عامل های دیگر را بهبود بخشند. از ویژگی های بارز این سیستم عامل می توان به چند وظیفگی (انجام همزمان چند کار)، صفحه کلید هوشمند و امنیت بالا اشاره کرد.

در اینجا Display (صفحه نمایش) اولین گزینه است. در مرحله بعد دو گزینه جهت دریافت فایلهای نصب بر روی دو حافظهی مجزا را مشاهده میکنید. پس از آپگرید به ویندوز ۱۰ هم آپدیت ها را به صورت خودکار در قسمت Update & Security دریافت خواهید کرد. شما با رفتن به قسمت به روزرسانی و امنیت (Update and Security)، سپس به روزرسانی ویندوز (Windows Update) میتوانید آن را غیرفعال کنید. سپس در این صفحه، گزینهی Advanced display settings (تنظیمات پیشرفته صفحه نمایش) (فلش قرمز در شکل بالا) را انتخاب کنید. به این ترتیب در صورتی که دیسک نصب ویندوز استفاده کرده باشید، صفحه نصب ویندوز ظاهر میشود.

بعد از نصب نسخه اندروید به آدرس ریموت دسکتاپ گوگل بروید از آنجا روی مرورگر گوگل کروم کامپیوتر خود افزونه مربوطه را نصب کرده و دسترسی ریموت را تعریف کنید سپس در گوشی با زدن سرچ کامپیوتر خود را پیدا کرده و به آن وصل شوید. سپس در بین گزینههای موجود در این بخش وارد گزینه Windows Insider Program شوید. در ویندوز ۷ اگر ویندوز به درستی بوت نشود شما اغلب پنجره Windows Error Recovery را مشاهده خواهید کرد.

در این حالت باید دستور بوت شدن سیستم از طریق فلش مموری را صادر کنید. سعی کنید تمامی مادها را روشن کنید یا ترکیبی را که برای بوت شدن درست ویندوز شما است، پیدا کنید. همچنین کاربرانی که گوشی هوشمند ندارند یا علاقمندان به بازی های اندروید می توانند با نصب Blue Stacks که یک برنامه شبیه ساز رایگان برای اجرای برنامه های اندروید است، بازی ها و اپلیکیشن های اندرویدی را روی کامپیوتر و ویندوز 10 خود نصب و اجرا کنند. میتوانید انتظار داشته باشید که رابطه هماهنگی بین تلفنهای سامسونگ و برنامههای مایکروسافت شکل بگیرد و همه این هماهنگیها را در گوگل پلی خواهید دید و برای آنکه این گوشی را در فهرست بهترین گوشی های ویندوز فون قرار دادیم از ما تشکر خواهید کرد.

برای دانلود برنامه شبیه ساز اندروید10 و یکی از بهترین شبیه سازهای اندروید روی لینک زیر کلیک کنید. دانلود فیدیبو برای اندروید دانلود از گوگل پلی | دانلود مستقیم. و آخرین چیزی که توسعه دهندگان برنامه اندروید باید نشان دهند خرابی ، تأخیر و تأخیر هنگام اجرای بر روی ویندوز 10 است. هنگام انتخاب برنامه ، این تفاوت های ظریف را باید در نظر گرفت ، حتی از همان زمان گوشی قدرتمندیا منابع رایانه لوحی محدود است.

کاهش زمان بارگذاری بازیها و استفاده از بافتهای متعدد با کیفیت بالاتر، از مزایای استفاده از قابلیت DirectStorage خواهند بود. این رویداد در ساعت ۱۱ به وقت ET (زمان رسمی ۱۷ ایالت بخش شرقی آمریکا) برگزار میشود. سپس بخش «Everyday Apps» (برنامههای کاربردی روزانه) قرار دارد که گزیدهای از برنامههای کاربردیِ کاربر پسندتر را به صورت کاشیهای زنده شامل میشود. در ادامه به شیوهی نصب ویندوز ۱۰ میپردازیم و سپس به مهمترین ویژگیهای این ویندوز اشاره خواهیم کرد. اگر اتصال اینترنتی را بستهاید، به شبکهی دیگری وصل شوید یا کانکشن metered را برای ارتقا به ویندوز ۱۱ غیرفعال کنید.

اگر خطا و ارور 0xc0000001 هنوز ادامه دار بود بایستی از ابزار بازیابی یا Recovery System یا همان System Restore استفاده کنید. از جمله میتوان به امکان نصب اپلیکیشنهای اندروید از طریق فروشگاه آمازون اشاره کرد که متأسفانه فقط هم محدود به همین فروشگاه خواهیم بود. باید منتظر بود و دید که این تغییرات در آینده تا چه اندازه به پیشرفت بازیهای پیسی و بهبود راندمان منجر خواهند شد. همانگونه که در طی بررسی دیدید مشخص شد که در شرایط حاضر و بازیهای فعلی در مجموع تفاوت راندمان در بازیها بین ویندوز 10 و ویندوز 11 قابل تشخیص نیست و اکثرا آنقدر ناچیز است که معمولا در بازهی خطا قرار داده میشود.

البته سایر بازیها مانند فورتنایت هم روی آن اجرا میشود. البته آیکون در اینجا مهم نیست بلکه شما باید نام گوشی خود را در فهرست پنجره This Pc ویندوز پیدا کنید. بلواستکس هم یکی از نام های آشنا برای شبیه ساز اندروید هست که بیشتر کاربران ویندوز از آن استفاده کرده اند. در مرورگر فایرفاکس، همین مراحل قبل را دنبال کرده و سپس گزینه Set Desktop Background (تنظیم پس زمینه دسکتاپ) را انتخاب کنید.

سپس میتوانید گزینه مورد نظر خود را از بین گزینههای موجود در این منو انتخاب کنید. I را فشار دهید و سیستم (System) را انتخاب کنید. ۲. وقتی System Information باز شد، اطمینان حاصل کنید که گزینه System Summary در نوار کناری انتخاب شده است. Cortana has been more tightly integrated to the Win 10 Operating System. اما بنچمارک داخلی بازی Shadow of the Tomb raider پیشرفتهتر از بنچمارک قبلی است و جزئیات بیشتری هم در اختیار کاربر قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید